Mirka a Tomáš

S Mirkou sa poznám už dávnejšie. Stretávali sme sa hlavne pracovne, a čoskoro sa z nás stali aj priateľky. Keď mi jedného dňa zavolala a oznámila, že sa ide vydávať a chce pomôcť s prípravou svadby a jej nafotením, príjemne ma prekvapila a potešila.
Pre celkovú prípravu ich svadobného dňa, výber šiat, stylingu, kytice, dekorácií, lokácie fotenia si dovolím na Mirku a Tomáša pár vecí prezradiť:

SLB: Ako sa dá najlepšie opísať Vaša svadba, aká by mala byť?
Mirka: Uvoľnená atmosféra, jednoduchá a zároveň moderná!

SLB: Aký je Váš štýl, a ako by ste ho chceli začleniť do Vášho dňa „D“?
Mirka: Máme radi svetlé farby. Mne sa páčia pastelové farby ako ružová, béžová, samozrejme biela a môže byť aj cyklámenová. Dekorácie si predstavujem jednoduché a čisté. Svadobná kytica by mala byť v mojich farbách a mám rada pivonky alebo kálie. Čo sa týka môjho manžela, najradšej by nepoužil oblek 🙂 a keď, tak voľným štýlom…Ale podľa fotografií, bola realita iná a z môjho manžela bol v obleku sexi muž, doplnky v podobe náramkov boli schválené, jednoducho to patrí k jeho imidžu.

SLB: Spoločný pár tvoríte 6 rokov, Vaše osudy sa stretli v práci, aké miesta a veci máte radi?
Mirka: Témou č.1 je u nás futbal, popri iných športoch a hudbe, futbalom žijeme pocelý rok, manžel hráva rekreačne, syn za mladších žiakov a ja počúvam 🙂 Tomuto bola prispôsobená aj téma našej svadby, začalo to svadobným oznámením a som veľmi rada, že ako lokáciu na fotenie ste navrhli futbalové ihrisko, kde sme sa všetci cítili veľmi príjemne. Pre Tomáša som mala pripravené ešte jedno prekvapenie, pozvala som na našu svadobnú hostinu aj PR managera klubu FC Spartak Trnava a hráča Jána Vlaska, myslím, že to bol pre Tomáša krásny zážitok.

SLB: Pri pohľade späť k Vašej svadbe, ktorý moment, spomienka je pre Vás najsilnejšia z tohto dňa?
Mirka: Pre mňa bola celá svadba najsilnejším zážitkom, mám rada prekvapenia a ešte radšej prekvapujem a môj manžel sa ešte stále teší a má radosť zo svojej manželky 🙂

Svadobný tím:

Koncept, produkcia, dekor: SLB agency
Make-up a vlasový styling: LuciaLus
Fotograf: Andrej Balco
Lokácia: Futbalový štadión Limbach
Kvety: Kvety Barbora
Ďakujeme!

Scroll to top